aktualności
 o Stowarzyszeniu
 Zarząd Stowarzyszenia
 cel i wizja
 współpraca
 Statut
 Oddziały ChSD
 Bóg działa
 galerie
 media o nas
 linki
 ważne informacje
 księga Gości
 kontakt
 
PRZEKAŻ 1% PODATKU

 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 OPS.pl

 Powiatowy Dzień Dziecka w Chrześcijańskim Stowarzyszeniu Dobroczynnym
 data: 2013-06-13Oddział:
W dniu 8 czerwca Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne zorganizowało wspólnie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie festyn integracyjny dla dzieci i młodzieży oraz osób niepełnosprawnych z powiatu olkuskiego i podległych gmin
Impreza integracyjna została współfinansowana dzięki środkom pochodzącym z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego przy realizacji projektu „Aktywni w Drodze Do Pracy'”. W tym dniu mogliśmy gościć przedstawicieli gminy Klucze, panią Wójt Ilonę Szczęch, i przedstawicieli a tym samym współorganizatorów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Olkuszu.
Od godziny 10 rano mogliśmy słyszeć dźwięki muzyki dziecięcej która rozbrzmiewała na całą gminę Klucze wprost z naszego placu, ustrojonego w pompowane zamki, ścianę wspinaczkową i inne atrakcje zorganizowane specjalnie dla dzieci i rodzin uczestniczących w festynie. Pracownicy warsztatów Terapii Zajęciowej z Klucz, z pełnym zaangażowaniem poprowadzili gry i zabawy dla uczestników imprezy. Nie brakło także słodkiego poczęstunku, zimnych napojów i ciepłego dania na dalsza rozgrzewkę. Chwilę po zakończeniu konkursów sportowych miał miejsce także panel artystyczny. Dzieci bardzo chętnie brały udział w konkursie malarskim, każdy mógł pochwalić się swymi impresjami poprzez „Ogród wiosenny” lub „Moje wymarzone wakacje”. Za udział w konkurencjach sportowych i artystycznych czekały naszych milusińskich słodkie nagrody.
Punktem kończącym nasz ewent była dyskoteka integracyjna dzieci i osób niepełnosprawnych.

W imieniu Prezesa ChSD Daniela Wołkiewicza oraz zarządu,dziękuję wszystkim za udział w przedsięwzięciu, za współorganizację i zaangażowanie w „Powiatowym Dniu Dziecka”

członek zarządu Anna Bielecka-Chwast

   

Projekt i wykonanie MSB World
Copyright © 2005-2013 Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne. Wszelkie prawa zastrzeżone.