aktualności
 o Stowarzyszeniu
 Zarząd Stowarzyszenia
 cel i wizja
 współpraca
 Statut
 Oddziały ChSD
 Bóg działa
 galerie
 media o nas
 linki
 ważne informacje
 księga Gości
 kontakt
 
PRZEKAŻ 1% PODATKU

 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 OPS.pl

 Wycieczka do Jastarni - To był dobry czas............
 data: 2013-09-10Oddział:
…..bo czas wypoczynku i pracy połączony z integracją jest zawsze dobry ;-) Czy można wypocząć jadać na wakacje grupą ponad 150- cio osobowa ??? Ależ oczywiście.
Uczestnicy z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Klucz, Olkusza i Łaz spędzili razem czas w nadmorskiej miejscowości Jastarnia.
Tak liczna grupa w której znaleźli się uczestnicy, ich rodzice, instruktorzy terapii, i rodziny, wspaniale podołała zadaniu którego celem była integracja, rehabilitacja społeczna i rekreacja.
Zadanie zostało wykonane na szóstkę, począwszy od podróży pociągiem, poprzez wycieczki przyrodniczo-krajoznawcze, rejs statkiem po otwartym morzu, smakowanie „nadmorskich delicji”, spacery na molo czy do portu, krótka lekcja o skate surfingu, konkurencje rzeźby piaskowej a także wieczorki zapoznawcze połączone z dyskoteka integracyjną.
Każdy uczestnik mógł poznać i doświadczyć czegoś nowego, każdy przeżył swoja osobistą przygodę....w jakim miejscu i okolicznościach???? być może podczas spacerów po plaży, być może kierując statkiem i czując się jak kapitan, ale to już nasza słodka, letnia nadmorska tajemnica......

Tu podaj tekst alternatywny


red. Anna Bielecka-Chwast

   

Projekt i wykonanie MSB World
Copyright © 2005-2013 Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne. Wszelkie prawa zastrzeżone.