aktualności
 o Stowarzyszeniu
 Zarząd Stowarzyszenia
 cel i wizja
 współpraca
 Statut
 Oddziały ChSD
 Bóg działa
 galerie
 media o nas
 linki
 ważne informacje
 księga Gości
 kontakt
 
PRZEKAŻ 1% PODATKU

 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 OPS.pl

 Pieczonki integracyjne- Dąbrowa Górcznicza
 data: 2013-10-11Oddział:
W czwartek 3 października Centrum Integracji Społecznej mieszczące się przy ul. Wapiennej 17 w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach zorganizowało pieczonki integracyjne. W tym dniu mogliśmy gościć przedstawicieli Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz zarząd Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego.
Uczestnicy Projektu, którzy na co dzień nabywają umiejętności zawodowe w czterech pracowniach tj. gastronomicznej, zieleni miejskie, ogólnobudowlanej oraz malarsko - wykończeniowej tym razem biesiadowali wraz z instruktorami i pozostałą kadrą projektu. Od godzin rannych panie z pracowni gastronomicznej zajmowały się przygotowaniem pieczonek i pieczeniem ciast, natomiast panowie przygotowywali teren pod imprezę. Tego dnia wszyscy mieli okazje porozmawiać w luźnej atmosferze na łonie natury i wymienić się doświadczeniami. Dźwięk gitary, śpiew i taniec sprzyjał integracji przy ognisku.


 tekst alternatywny

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie na „pieczonki integracyjne” do Centrum Integracji Społecznej w Dąbrowie Górniczej, oraz szczególne podziękowania uczestnikom projektu i ich instruktorom za przygotowanie poczęstunku i miejsca do imprezy.

Projektu Dąbrowskie Centrum Integracji Społecznej realizowany jest przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w ramach Priorytetu VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.2. Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmacnianiu sektora ekonomi społecznej, Poddziałanie 7.2.1. Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
 tekst alternatywny

 tekst alternatywny

 tekst alternatywny

   

Projekt i wykonanie MSB World
Copyright © 2005-2013 Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne. Wszelkie prawa zastrzeżone.