aktualności
 o Stowarzyszeniu
 Zarząd Stowarzyszenia
 cel i wizja
 współpraca
 Statut
 Oddziały ChSD
 Bóg działa
 galerie
 media o nas
 linki
 ważne informacje
 księga Gości
 kontakt
 
PRZEKAŻ 1% PODATKU

 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 OPS.pl

 Spotkanie wigilijne- Dąbrowa Górnicza
 data: 2013-12-20Oddział:
W środę 18 grudnia w Centrum Integracji Społecznej przy ul. Wapiennej 17 w Dąbrowie Górniczej – Ząbkowicach odbyło się spotkanie Wigilijne
na którym mieliśmy przyjemność gościć Panią Wiesławę Pawełek Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, przedstawicielkę Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości, zarząd Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego oraz mieszkańców schroniska dla bezdomnych, w którego budynku znajduje się Centrum. Spotkanie odbyło się na świetlicy wyremontowanej przez uczestników pracowni ogólnobudowlanej i malarsko – wykończeniowej. Panie z pracowni zieleni miejskiej zadbały o wystrój pomieszczenia, przygotowując stroiki świąteczne oraz dekorację stołu wigilijnego.

Wśród przygotowanych przez uczestniczki pracowni gastronomicznej potraw, królowały pierogi, ryby i barszczyk z uszkami oraz przepyszne wypieki. Starania tejże pracowni zostały nagrodzone spontaniczną owacją. Podczas przemówień powitalnych padły wzajemne słowa podziękowania za czas wspólnej wytężonej pracy. Po skosztowaniu potraw wigilijnych przy dźwiękach kolęd składano sobie życzenia. Spotkanie upłynęło w przyjaznej i świątecznej atmosferze.

Wśród zaproszonych gości był również Pan Prezydent Zbigniew Podraza, który na ręce Pani Kierownik Anety Bieńczak przesłał uczestnikom życzenia:

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

   

Projekt i wykonanie MSB World
Copyright © 2005-2013 Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne. Wszelkie prawa zastrzeżone.