aktualności
 o Stowarzyszeniu
 Zarząd Stowarzyszenia
 cel i wizja
 współpraca
 Statut
 Oddziały ChSD
 Bóg działa
 galerie
 media o nas
 linki
 ważne informacje
 księga Gości
 kontakt
 
PRZEKAŻ 1% PODATKU

 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 OPS.pl

 Dzień Dziecka
 data: 2014-06-05Oddział:
31 maja 2014 roku w sobotę w siedzibie CHSD w Kluczach odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka współfinansowana ze środków Gminy Klucze.
Spotkanie otworzyła przedstawicielka Zarządu CHSD pani Anna Bielecka-Chwast oraz pani wójt Ilona Szczęch. Goście stawili się tłumnie, a było na co popatrzeć, atrakcji przygotowaliśmy bez liku. Prawdziwą gwiazdą okazał się sympatyczny clown zachęcający do wspólnej zabawy i pełniący zarazem funkcję DJ-a dbającego o muzyczną oprawę imprezy. Dzieciaki miały szansę spędzić miło czas na dmuchanej zjeżdżalni, automatycznych samochodzikach czy pobaraszkować w basenie wypełnionym kuleczkami. Nie zapomniano też o konkursach sportowych i plastycznych.
Pani Renia- rehabilitant z Warsztatów Terapii Zajęciowej jak co roku poprowadziła konkursy sportowe. Za udział w nich przewidziano atrakcyjne nagrody. Ogromnym powodzeniem cieszyło się stoisko przy którym można było pomalować sobie na pamiątkę twarz. Nie zabrakło również łakoci, lodów na ochłodę, orzeźwiających napojów i ciepłej strawy. Obchody Dnia Dziecka zwieńczyła dyskoteka, w której ochoczo wzięli udział wszyscy zgromadzeni, także obecni na imprezie Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej.
Spotkanie uważamy za bardzo udane. Dziękujemy wszystkim za obecność. Cieszymy się,że byliście razem z nami w tym wyjątkowym dniu. Zapraszamy ponownie za rok. Gwarantujemy Państwu szampańską zabawę :).

   

Projekt i wykonanie MSB World
Copyright © 2005-2013 Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne. Wszelkie prawa zastrzeżone.