aktualności
 o Stowarzyszeniu
 Zarząd Stowarzyszenia
 cel i wizja
 współpraca
 Statut
 Oddziały ChSD
 Bóg działa
 galerie
 media o nas
 linki
 ważne informacje
 księga Gości
 kontakt
 
PRZEKAŻ 1% PODATKU

 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 OPS.pl

 ChSD z wizytą w Warszawie 
 data: 2014-09-23Oddział:
Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne oddelegowało grupę reprezentantów z placówek w Kluczach, Łazach,Ząbkowicach i Żerkowicach do stolicy. Powodem było odbywające się 14 i 15 września w audytoriach Uniwersytetu Warszawskiego VII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych.
Podczas tych dwóch dni, nasi delegaci uczestniczyli w wielu panelach dyskusyjnych i prelekcjach motywując się tym samym, wymieniając doświadczenia z innymi organizacjami i wzbogacając o nową wiedzę.  
W pierwszym dniu wydarzenia, równocześnie z forum, na terenie Krakowskiego Przedmieścia trwał VII Piknik Inicjatyw Pozarządowych, na którym mieliśmy swoje stanowisko. Organizacje prezentowały swoją działalność prowadząc warsztaty, pokazując wyroby i osiągnięcia w różnych dziedzinach życia społecznego. Piknik cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Warszawy i przybyłych uczestników OFIP-u. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że cieszyło się sporym powodzeniem i odwiedzający żałowali, że nie mogą kupić wystawianych produktów, wykonanych przez nasze Warsztaty Terapii Zajęciowej i Centra Integracji Społecznej.  
 
Imprezę zakończyło uroczyste spotkanie z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, który wręczył odznaczenia państwowe dla zasłużonych działaczy organizacji pozarządowych. W fantastycznych humorach i z uczuciem dobrze wykonanego zadania, reprezentanci wrócili do domów. 
 
Dominik Łowicki
 
Zapraszamy do obejrzenia GALERIIzdjęć z tego wydarzenia

   

Projekt i wykonanie MSB World
Copyright © 2005-2013 Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne. Wszelkie prawa zastrzeżone.