aktualności
 o Stowarzyszeniu
 Zarząd Stowarzyszenia
 cel i wizja
 współpraca
 Statut
 Oddziały ChSD
 Bóg działa
 galerie
 media o nas
 linki
 ważne informacje
 księga Gości
 kontakt
 
PRZEKAŻ 1% PODATKU

 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 OPS.pl

 "NASZE NIE GORSZE"!Piknik w Żerkowicach
 data: 2016-08-10Oddział: Klucze-Siedziba główna
Pod takim tytułem w piątek 5 sierpnia 2016 r. na terenie Centrum Integracji Społecznej w Zawierciu ? Żerkowicach odbył się pierwszy z trzech pikników zaplanowanych w ramach projektu współfinansowanego przez powiat zawierciański. Obejmuje on serię kolorowych warsztatów prowadzonych przez profesjonalnych specjalistów.
Ponad 50 osób mogło rzeźbić w warzywach i owocach, malować na szkle i ?czym popadnie?. W trakcie warsztatów powstawały liczne ciekawe prace. Zwłaszcza dzieci ze szczególną pasją oddawały się wykrawaniu z cukinii i ogórków fantazyjnych kształtów. Być może udział w zajęciach warsztatowych spowoduje, że stoły w ich rodzinnych domach będą bogatsze nie tylko w zdrowe, ale i pięknie podane produkty.

Poczęstunek przygotowali uczestnicy i kadra Centrum Integracji Społecznej w Zawierciu Żerkowicach. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się cebularz ? danie smaczne i proste, które goście komponowali z przygotowanych wcześniej półproduktów ? pieczonych placków z ciasta drożdżowego, surówki z białej kapusty i sosów.

O nagłośnienie i zaplecze techniczne zadbali pracownicy ChSD. Na dzieci czekały dodatkowe atrakcje w postaci: wplatania kolorowych warkoczyków i zabaw z animatorem. Można było między innymi dać sobie pomalować buzię, puszczać bańki mydlane, rysować i wyklejać. Do dyspozycji dzieci były też ?dmuchańce? - tor gokartowy i zamek z piłeczkami.

Przedstawicielki firmy kosmetycznej zapoznawały natomiast z technikami pielęgnacji cery, jakie można stosować w domowym zaciszu, prezentowały najnowsze zapachy wód toaletowych, a także przedstawiały zainteresowanym linię suplementów diety wspomagających zdrowe odżywianie.

W pikniku uczestniczyli przedstawiciele Grantodawców: Kamil Kępski, reprezentujący starostwo powiatowe w Zawierciu i Daniel Wołkiewicz ? prezes Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego oraz goście: Łukasz Konarski ? wiceprezydent Zawiercia, Anna Kołodziejczyk ? dyrektor MOPS, Magdalena Wysogląd - Łukasik ? przewodniczący osiedla Żerkowice.


   

Projekt i wykonanie MSB World
Copyright © 2005-2013 Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne. Wszelkie prawa zastrzeżone.