aktualności
 o Stowarzyszeniu
 Zarząd Stowarzyszenia
 cel i wizja
 współpraca
 Statut
 Oddziały ChSD
 Bóg działa
 galerie
 media o nas
 linki
 ważne informacje
 księga Gości
 kontakt
 
PRZEKAŻ 1% PODATKU

 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 OPS.pl

 Wycieczka do Warszawy
 data: 2017-09-28Oddział: Klucze-Siedziba główna
W dniach 24.09- 25.09.2017 r. dla uczestników i pracowników CIS Witów odbyła się wycieczka do Warszawy.

W pierwszym dniu uczestnicy wycieczki mieli okazję zwiedzić Zamek Królewski. Dalszą atrakcją było przemierzanie uliczek Starego Miasta i Traktu Królewskiego wraz z przewodnikiem. Uwieńczeniem niedzielnego popołudnia był wjazd na 30 piętro Pałacu Kultury, z którego to mogliśmy podziwiać panoramę miasta. Na koniec udaliśmy się na spoczynek do hotelu Centrum Okopowa, gdzie czekała na nas wyśmienita kolacja.

W drugim dniu zaraz po śniadaniu zwiedzaliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego wraz z przewodnikiem, który wnikliwie opowiadał nam o wydarzeniach sprzed lat. Następnie udaliśmy się do Sejmu RP, gdzie również z przewodnikiem mieliśmy okazję zobaczyć salę obrad i zasiąść na trybunach przeznaczonych dla zaproszonych gości.
Tam też czekała na nas niespodzianka, jaką było spotkanie z Panią poseł Barbarą Chrobak. po wizycie w sejmie razem z Panią przewodnik udaliśmy się na spacer, gdzie podziwialiśmy piękno parku Łazienkowskiego. Ostatnią atrakcją było dla nas wejście na trybuny Stadionu Narodowego. Wszyscy uczestnicy byli usatysfakcjonowani przebiegiem całej wycieczki.
Galeria zdjęć

STRONA CIS Witów

   

Projekt i wykonanie MSB World
Copyright © 2005-2013 Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne. Wszelkie prawa zastrzeżone.