aktualności
 o Stowarzyszeniu
 Zarząd Stowarzyszenia
 cel i wizja
 współpraca
 Statut
 Oddziały ChSD
 Bóg działa
 galerie
 media o nas
 linki
 ważne informacje
 księga Gości
 kontakt
 
PRZEKAŻ 1% PODATKU

 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 tekst alternatywny
 OPS.pl

 Spotkanie z uzdrowieniem
 data: 2009-08-06Oddział:
Przeszło 80 osób uczestniczyło w spotkaniu ewangelizacyjnym zorganizowanym przez Misyjny Obóz Wędrowny przy współpracy z Chrześcijańskim Stowarzyszeniem Dobroczynnym i Zborem „Samarytanin” Kościoła Zielonoświątkowego.
Mieszkańcy Klucz i okolicznych miejscowości mogli nie tylko wysłuchać koncertu i obejrzeć pantomimę. Najważniejszym punktem ewangelizacji było bowiem spotkanie z uzdrowieniem.

Takie imprezy odbywają się w Kluczach cyklicznie, najczęściej w wakacje. Uroczystości trwały niemal całe popołudnie. Rozpoczął je marsz dla Jezusa. Obozowicze przeszli ulicami miejscowości ze śpiewem, powiewając barwnymi flagami i rozdając mieszkańcom zaproszenia na ewangelizację.

Imprezę rozpoczął koncert Krakowskiej Chrześcijańskiej Orkiestry Kameralnej. Nastrój radości i modlitwy szybko udzielił się uczestnikom plenerowego spotkania. Misjonarze Jezusa uzdrawiali mieszkańców nakładając na nich ręce i modląc się. Część osób od razu odczuła zbawienne skutki niezwykłej „terapii”. Kilkanaście osób cierpiących na różnorodne schorzenia, zarówno fizyczne jak i depresje czy lęki, potwierdziło że ich stan zdrowia uległ natychmiastowej poprawie.

Janusz Podsiadło pięć miesięcy temu uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Od tej pory uskarża się na bardzo silny ból w nodze. – Po nałożeniu rąk poczułem ulgę. Ból nie ustąpił całkiem, ale jest znacznie słabszy - podkreśla mężczyzna.

W moc uzdrawiania dzięki głębokiej wierze w Boga wierzy także Jan Czarnecki. – Od lat mam problemy ze stawami. Podczas uzdrawiania czułem jak ciepło przepływa przez moje ciało – opisuje swoje doznania.

Gospodarze spotkania zapewniają, że to nie ostatnia tego typu inicjatywa. – Staramy się przynajmniej raz do roku wyjść do ludzi z przesłaniem Ewangelii i uzdrowienia. Z pewnością w kolejne wakacje znów spotkamy się z mieszkańcami – zapewnia Daniel Wołkiewicz, pastor Zboru „Samarytanin” Kościoła Zielonoświątkowego w Kluczach

Tu podaj tekst alternatywny

   

Projekt i wykonanie MSB World
Copyright © 2005-2013 Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne. Wszelkie prawa zastrzeżone.